من رو بیشتر به عنوان یک طراح گرافیک دیجیتال می‌شناسند؛
خالق، مؤسس و گرداننده‌ی پیشینِ برند هنری، فشن و موسیقی «چکامه CHAKAAME»؛ از سال ۱۳۹۱ تا اواسط تیرماه ۱۴۰۱ که مجموعه چکامه رو واگذار کردم. 

 

حدود ۱۸ سال از اولین طرح‌هایم می‌گذرد و در ۶ سال اخیر (از ۲۰۱۶) تمرکزم بر اساس تصوراتم از موسیقی، بر طراحی از شعر پارسی برای محصولات پوشیدنی و اکسسوری بوده؛‌ که بیش از ۲۷ هزار محصول رو به دست علاقمندان در سراسر دنیا رسوندم و با توجه به علاقه‌ای که به این پیشینه دارم، از این راه ناگریزم؛

 

تا کنون، با شناختی که از مخاطبِ شعر پیدا کردم، هزاران محصول از حدود یکصد طرح پارسی که در این سال‌ها ساختم، در ده‌ها کشور به دست مخاطبان علاقمند رسیده است.

من با ابزار خوشنویسی و به‌خصوص خوشنویسی دیجیتال، ساختار طرح‌ها و تایپوگرافی‌ها را می‌سازم و پس از تلفیق رنگ و بافت، آن‌ها را به طرح نهایی تبدیل می‌کنم.

همچنان در تلاشم که طرح‌های خلاقانه‌ای با تلفیق خط و شعر فارسی و دیگر زبان‌ها اجرا کنم و برای محصولات به علاقمندان عرضه کنم.

موسیقی:

چون به شعر بسیار علاقمندم، دکلمه‌هایی از من به عنوان موسیقی، در پلتفرم‌های موسیقی دنیا منتشر شده و ساز «تنبور» تخصصی‌ترین سازنوازی من است. که همچنان در حال تمرین هستم و چند قطعه بداهه‌نوازی هر از گاهی در پلتفرم‌های موسیقی و کانال تلگرامم منتشر می‌کنم.

سپاس که با چشم‌هایتان طرح‌هایم را زیبا می‌بینید ❤️

فعالیت‌های آنلاین من در محصولات:

محصول ارسال شده
یکصد طرح اختصاصی
600+
سفارش تحویل شده

از آغاز شروع فعالیت‌های مستقل اینترنتی بر تولید و ارسال محصول، تا کنون به آمار بالا دست پیدا کرده‌ام؛

و طرح‌های تازه‌ و فروش در سراسر دنیا در وب‌سایت شخصی‌ام (همین وب‌سایت) ادامه پیدا خواهد کرد.